WinX DVD Author is now freeware

Two years ago dotTech reviewed WinX DVD Author and last year we ran an exclusive promotion giving away WinX DVD Author v5.5 for free. Now, similar to what they did with WinX DVD Ripper, Digiarty Software has made WinX DVD Author a freeware program. Click up the link below to grab it. Enjoy!

WinX DVD Author homepage [direct download]

Related Posts

 • cool :p

 • hey girl heheee lola und tina die beste

 • if you have the right vanesa

 • thanks floriana.I YOU??

 • there is nothing left but to say that are ……. 1-one?

 • nesa i love you and you nina we are the best we are a really winx

 • Nessa i(l)you and you Nina

 • ola cika

  what are you doing todayyy .are you happy .the new year is coming

 • florianna bloomi

  winxat nr 1

 • Excellent pieces. Keep writing such kind of info on your page.
  Im really impressed by your blog.
  Hey there, You’ve performed a great job. I will certainly digg it and personally recommend to my friends. I am confident they’ll be
  benefited from this web site.

 • hey mjaft kto grindje phhh

 • ida

  hahhahahaha janin po ti nuk je mas pari as si bloom

  hahahahahahahahahahahahahahahaahhahahaha

 • ida

  winx club nr 1

  stela nr 1

 • ida

  oj janin po te besojmë veq po be se po thu

  hahahahahahahahahahah lira ;::::::::::::::::::::::::::::::::::

 • nina

  a e din qajo irnela se shkrujke ma perparan a e dini kush u kan
  une e di e ju boj be ku doni se
  lira u kon qajo
  ilirjana

 • nina

  winx nr.1

 • nina

  a e dini boco
  kush jon
  laura edhe janina
  di beste
  ala cajgen
  kiss ale\

 • nina

  ej a dini shka masi jom vet bllomma skom shka me shkrujt mesazha palidhje
  hahahahahah
  se veq po du me ju kallxu
  otr o nr 1
  nina otr
  tungiiii

 • nina

  kush o qaj lojzi
  budall krejt kuka
  hahahhha
  qysh si vjen marre hahhhahahaha
  tungi
  otr

 • ida

  pershendetje winx ju jeni me te mirat por me
  e mira nga ju esht stela
  aida+stela+flora+blom+tekna+lejla+roks
  ju dua shummmmmmmmmmmmmmm

 • ju dua shum pinca

 • ela

  oooo winx oj bukuroshe ju duam shum sidomos lejlen
  ela ju don shum te gjithave
  ela+lejla+njuza+bluma+tekna+stela+flora+roxi
  ela lola ida nina lola arta alta ula lira irnela sebahat sekia
  ju jeni ma te mirat qe shprehni komente
  ju dua shummmmmmmmmmmm

 • lola

  FLORA ME E MIR JU PERSHENDESH TE GJITHE

  TUNG LOLA MA E MIRA

 • lola

  MIRDITA WINX
  PERSHENDETJA ME E MIR SHKON PER FLOREN
  DHE FLOREN E DUA ME SHUM SI TE GJITH WINXAV
  FLORA TE PERSHENDES ME ZEMER
  TUNG JE MA E MIR
  TE DUA SHUM TY
  NGA FLORA SYLA

 • sebahate

  ju duuaa shum jeni shum te mira bloom ,stela,flora.musa,tecna,lejla,roxi

 • ela

  winx ju kam harruar po tash me ra nder mend se ju nuk egsistoni dhe thash tju shpreh kamente

 • lojzi

  ju dua shum winxa edhe du shum stelen me martu

 • ela

  ju dua shum winx

 • nina

  hhahhhha
  nuk osht en rregull
  kurgjo
  veq lola osht ka e kupton
  hahhha
  tungi
  like bloom

 • floriana

  hi

  I love you blooma and you winx-a

  i like blooma

 • floriana

  a po ju vjen inati veq janines nuk i vjen se juve boll se mu me ka qu blooma mesazh aaaaaaaaaaahhhhhhhhhhhaa*-)aaaaa e juve hiq :tungiiiiii
  kuuuu e juyve qysh jo

 • janina syla

  ej winx nuk jon ka shkrujn une e di kush o ka shkrun se cdo dit jom ka e shoh edhe vet qajo se o ka i shkrun em ka kallxu hahaha mos u boni ne nervoz
  se ne rregull osht ej okey

 • hahahah mos bahi nervoz be se nuk eshte qekjo en rregull

 • janina syla

  ej mo ju ardht merzi
  une i kum shkrujt winx-ave ne adresen e tyne
  edhe kan me ma qit ne liber hahhhahhha e shohim tash na
  kume jau kallxu kur ta blej edhe kini me kajt
  se edhe florians ja kum kallxu edhe asej kini me ja pa edhe dearts edhe arjans hala sju kum kallxu po kume jau kallxu e ty altamir
  at mesazhin se e ki shkrujt ne winx comments ta shkruj aty mos u merzit tung
  nina

 • kalo mirrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr rrencejkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
  o mos shkruni ma se irnela paska pas te drejt
  oj lolaaaaaaaaaaaaaaaa

 • oj winx mos na rreni se po shkruni ju se mua me tha ni shoqe se nuk jeni ka shkruni ju po jeni ka na rreni
  janina me tha@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

 • janina syla

  dem sylat jon numer 1
  t’part ne toplist hurrrrrrrrra
  ju dua dem syl

 • janina syla

  lol valla per mendimin tam krejt qita jon ka e bojn me kast veq se po na kan inatin hhahahhhhhahhhahhhahha
  neve kl.v

 • floriana

  ku Zot qa po pshtilloni ju qetu veq Zoti i madh e di kreit …………… per mendimin tam qajo irnela o ka i shkrun edhe tung tung

 • nina

  oj lir une nuk kum shkrujt per ty dikush tjeter po kqyre se e paskan shkrujt aty perpara nina per me mi lan mu fajet sa te poshter kuku bre

 • lira

  @nina: trix ju dua por mese shumti te dua ty ajsi mo ty stormi sa te perngjaj nga floket mos vet

 • nina

  like bloom
  love bloom
  kiss bloom

 • nina

  bloom
  une ty te dua shumm
  je ma e mira nder winx
  edhe dije se une jom blooma 2
  tung
  nina apo te them blooma

 • nina

  oj irnel a po e mshel mo qat llapaqk se po vi e po ta shkyj nvan se shummmm je ka llumot
  edhe nuk e meriton ti neve me na than se jena te prapambetura je msu ti me veten kujton se edhe na jena qasishne
  edhe mshele mo bay bay
  nina

 • floriana

  ej tung a jeni mir qa po bani shume mir po kalojm me keto mesazhe edhe un ty blooma te pershendes dhe te them se je ma e mira nder winx hehehehhe emo musa sa e keqe me gjith teknen
  bye bye

 • muli

  jam shum krenar qe te gjithe shoket e mi po shkruajne mesazhe po ashtu edhe mua me pelqen sky sepse eshte simpatik dhe ai per mua ka vler te madhe shume dhe them se dua shum aa vala tung tung ju dua shume
  LoLA
  MULI TINA JAHA

 • robertmc8

  HUH English :P

 • bluma
  pershendetje
  ti
  je
  nje
  princesh
  ma
  e
  mira
  per
  mua
  i
  love
  bluma

 • floriana salihi

  ej janin kush ma ka shkru keta moj une s di franchisht po veq pak se s di qa jan ka bojne bac kuku o zot i madh san sjom ka di pse jau ki kallxu bi atyne a po e she se veq dikush pej tyne oshte ka ban

 • blooma

  keto fjale qe ti thash ti meri me sinqeritet floriana sepse je nder vajza te shkelqyera por ti mos u mashtro nga ato te tjerat tung nga blooma motra jote qe e pershendet florianen

 • blooma

  po ja nis te shkruaj shqip me plot dashuri e sinqeritet c’do dit po lexoj ne keto kommente shume prej vajzave kerkuan qe te jen blooma po une ty te them se ti je me e sinqerta dhe per kete ty te konsideroj si blooma por ti mos u mashtro do te shkruaj shume kommente franchisht dhe mos te kuptoj askush sepse e pash qe din une te pershendes ty po jo ato vajzat qe silleshin keq

 • po te kujtohem ty musa une quhem laura une shpresoj se te behem musa mua me pelqen shume eshte shum e bukur me magjite e saj shume te forta jjjjjjjjjjjjjjuuuuuuuuu;;;;;;;;;;;ve winx ;;;;;;;””””””””””””””””””””””””””””””” ani mo qaja flora syla shka kish shkrujt palidhje per florennnnnnnn ,,,,,,,,,,–ula”””””””””””;;;;;;;…..nina;;;;..,,,””””””””-alta;;;///…,,,,””””””””””””””””””’arta;-ela-;;;;;,,,….””””””””””””””””””””””””””””””””””;;;;,,,…”””””””””””””””””””””””””ela”””””””””””””””””””””””lola,,,,,,,,,,,,,,…………;;;;;;;; ju dua shume te gjitha vajzat”””””””””””””””””””””””””””””’winx\””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””

 • bre kush eshte ka i shkrujn qito commnt palidhje juve hahahaha valla mua me pelqen me se shumti muza ju bershendes te gjitha winx club laura syla

 • flora

  MUSA TE PERSHENDES

  MUSA

 • flora

  OJ IRNEL

  QA PO TE INTERESON TY

  MOJ QE QKA

  SHIOKOJM NA

  TI MOS I PERSLELL NESE

  NUK DESHIRON SIPAS

  DESHIRES

  ……………..TUNG……………………………………………..

 • flora

  OJ FLOR TI

  JE MA E MIRA NGA TE GJITHA
  TE DON SHUM
  FLORA
  …………TE PERSHENDES SHUM FLORA……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

 • flora

  hec moj
  ahahhahhahaahhahhahahhaa…………………………………

  ti inerl
  hup

 • AIII PO JU BEBA QA JENI KA FOLNI PO KU EKZISTOIN BRE WINX PO JUUVE PO JU RREN NJANA SHUM MIR HAHAHAHAHAHA

 • ajsi darsi starmi

  oj nina flm per komentin tend se na ki shkru se na don shummmmmmmmmmmmmmmmmm
  se edhe na prej kti momenti ty te kemi be mikeshen e par
  …………………………………………………………….ajsi te don shummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm nina
  darsi te don shummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm nina
  starmi te don edhe me shummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

 • ela

  ju dua shum winx
  ma shkruani ni koment
  ju lutem

 • pershendetje
  ti je ma i miri
  per mua

 • oj zomra ime,oj loqka ime ,oj bota ime ,oj drita ime
  qdo dite ndjehem me e lumtur se kurr
  ju dua gjithave
  tekna ne zemer me ke hyre por perse nuk del
  por kurr une nuk do ta lejoja e ndodhej
  ju dua gjithave winx winx winx winx…………………………te amo.;;;;;;;;;;;;; i love . . . winx winx. . .

 • musa nuk duhet qe ti te merzitesh per kete qe as nje ri nuk po te shkruan por dije qe zemra ime me thot se ti ke diqka me te mir ne zemren tende. zemra me thot ti je bota zemra drita ime mendoj pas kesaj do ndjehesh me mir apo jo musa
  te amo musa kete e ke sepse ti me ke len shume pershtypje me fuqit tua dhe zeri yte i embel etj.
  mendoj se une jam si ti dhe ti si une mua me pelqen muzika si ti .
  shpresoj te ndjehesh me mire tani per tani
  te amo musa .
  te amo bloom
  te amo stela
  te amo flora
  te amo tecna
  te amo lejla
  te amo roxi
  i love te gjitha vajzave

  edhe mos tju vjen inati triksav
  edhe na nuk i pelqej triksat por winx
  edhe triksa mos shkruni ma ne commentes e winx se keto kane me dale ne liber………………………….
  n t m musa shpresoj te ndjehesh mire tani pasi mora comments ntm edhe juve vajzave te tjerave winx tung tung. te amo . . . i love . . . te ma kthesh komentin a ndjehesh mir musa . . . winx winx

 • floriana salihi

  kuku fort jeni ka me boni nervos dikush qe o ka na gjelozon une jam bluma EXCUZE ME?????/ I LOVE YOU BLOOMA

 • auuuu ju jeni te prapambetura
  valla me tylyfar rrena po ju shit njona e ju po i besoni

 • ej musa je nje vajz shume e mire dhe te duashume por ti je shume e bukur por motra ime laura eshte si ti dhe i pelqen shume muzika tung tung

 • lejla

  nuk mund ta besoj dikush ka shkruar ne emrin tim dijeni se at komment perpara ketij kommenti nuk e kam shkruar une
  ela edhe ne te duam edhe ti ke nje zemer te bardh te puthim
  vajzat winx

 • JU DUA SHUM WINXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

 • ela

  LEJLA TI JE NI PRINCESH SHPRESOJ TE BEHEM SI TI

 • pranvera te duam shum ne winxat se shprehe nje koment per ne se je shum ni vajz e mir se e kemi nje mikesh si ti

 • ju lutem ma shkruani ni koment
  winxaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
  se une ju dua shummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

 • Edhe une desha ti shpreh njuzes se esht ni vajz shum e mir
  se per ato trixat skan shka fryhen se ju jeni me te mira e kani zemren e bardh
  jeni shum te bukura ju don shum ela ju puth nga larg

  ela#lejla#musa#bloom#flora#stela#tekna
  ju dua shummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

 • bloom

  janina ti je famsja ime e par askush deri tani nuk me do si ti ne cdo grup qe te hysh ti mere gjithmon emrin tim edhe nese te tjeret te thojn nuk je ti ndije brenda vetes se cfar te tha bloomi te dua shummmm te puth BLOOMI
  BLOOM+NINA

 • tecna

  ah altamira me gezove shummm
  dhe me pelqeu letra jote me shum lumturin e botes merre nga teknologjia sot e pergjithmon ty deshiroj te quajne tecna e dyte te dua me shpirt e zemer mbsi je ne kl.5 dua qe ti te mesosh shummm ne kl. e tjera edhe me shummmm klm te dua dhe te puthi nga larg tecna

 • tekna shpresoj qe keto qe po ti shkruaj te pelqejne
  mua me pelqen teknologjia edhe kurr nuk kam me harru teknologji
  tekna shume jam kat perngjaj une jam fansja jote e par a po jo
  me shkruaj prap sepse me ke falur lumturin e botes tani per tani jam me e lumtur se kurr se kurr……
  jam ne klas te 5 dhe akoma nuk e kam par teknologjin por e ndjej afer zemres time si ty tekna zemer jem. edhe dije se une jame fansja jote e pare………………………………………………………………………….
  shpresoj qe te me duash edhe ti mua si une tytecna zemer i love te amo tecna . . .
  une akoma se kam permbushur nje album me ju vajza winx ju dua shume te gjithave juve edhe roxi
  te dua tecna…

 • winx

  vajza te gjitha jeni te mrekullueshme por mendoj qe dikush ti shkruaj muzes se muza eshte merzitur shummm shpresoj qe laura e sylve siq po e quani me siguri qenkan dy laura shpresoj qe ajo tja shkruaj nje ju duam
  ju puthin te gjitha
  vajzat WINX CLUB

 • edhe motreza ime i pelqen musa por ajo akoma eshte e vogel por ajo me thot kur do rritem une qe te behem winx.
  por nje gje i them ty askush nuk ta ze vendin e muses.
  edhe nje puq juve winx
  te amo musa
  i love te gjithe winx

  edhe mua me pelqen aq shume muzika si ty qe te pelqene .;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
  te amo i love te amo i love . te gjithave juve ………………… winx po ju shikoj…………………………………………………………tani…..

 • bloom

  nina me pelqeu kommenti yt prap shummm
  tani dhe pergjithmon ti je bloomi dyt dhe te gjith deshiroj te therrasin bloomi dyt te dua shummmmm
  te puth nga larg
  BLOOMI

 • nina

  ej trix skeni shka e lavdroni veten kur te jeni te prapambetura
  se winx-at ne 100 raste ju kan ndihmu a po ju vjen inati
  a
  a
  a
  winx jeni te mrekullueshme un kam adresen e juaj qe te ma qitni ne liber at comment se une e shkruj ne adres
  ju dua shummm
  bloom je ma e mira dhe une jam si ti
  dhe dua te jem si ti pergjithmon te puth
  nina

 • eshte kenaqesi tju takoj juve winx por me se shumti tecna ju lutem kete dua qe kete qe po shkruaj tani dua qe te ma lini ne librin tuaj po ja filloj.
  te dashura vajza winx deshira ime eshte qe te jem si ju vajza por nje nder ato vajzat eshte tecna por me falni shume qe nuk ju kam perngjar edhe juve vajzave te tjerave.
  qe ne fillim vajzat e grupit me thoshi qe i perngjaja tecnes keshtu kisha 5 minuta kohe dhe thash une do jem tecna per momentin une mesova levizjet e tecnes dhe u ndjeva e lumtur qe isha nje vajze prej winx.
  te falenderoj tecna.

 • roxy

  e dashur laura
  ke nje emer te mrekullueshem
  te dua
  dhe te pershendes arshtu duhet
  duhet ti duash kafshet
  e ndersa per tu transformuar duhet te besosh brenda vetes
  te puth nga larg
  roxy

 • laura e tahirve

  e dashur roksi
  ti me pelqen shummm je nje zan e mrekullueshme edhe mu me pelqejn macat dhe qant
  edhe ty a
  te dua por kam deshir te transformohem a mund te me ndihmosh te puth na austria
  laura

 • tahiri

  timi ti je shum inteligent bashk me teknen a bon kete deshir
  me dal ne liber te lutem
  te puth nga larg ishalla del ti

 • tahiri

  se thash naga

 • tahiri

  nga doja te thoja

 • tahiri

  dhe e ke shpaten e madhe
  dhe nje te vogel
  te puth naga larg tahir syla

 • tahiri

  i dashur sky
  ti me pelqen shummm je i fort sa nje gur
  por do me thene ti je nje sherbetor i brendonit
  por prap se prap ti me pelqen te dua
  dhe mos u brengos diellin do ta shohesh sikur ke then ne episodin e kaluar te puth
  TAHIRI

 • winx

  keto kommente nuk mund tjau lejm ne librin e ardhshem
  ju dua gjitha vajzave
  shummm
  ju keni adresen ne liber ne at adres duhet te na shkruani ju dua
  ju puthin nga larg vajzat winx club

 • tecna

  altamira kommenti yt me pelqej shummm
  mendoj se ti me perngjan mua shum
  te dua shumm
  meso dhe mer 5sa dhe meso mese shummti ne teknologji tung
  te dua
  shumm
  te puth tecna nga grupi winx

 • janina

  bloom une e lexova commentin ton
  flm
  shummm
  une
  te dua
  ty
  ti je me te vertet e fuqishme dhe ke zjarrin e dragoit
  te dua me te vertet
  dhe dua te perngjaj te puth
  nina

 • i love tecna
  i love stela
  i love bluma
  i love flora
  i love musa
  i love lejla
  te amo
  ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;i love winx;;;;;;;;;;”l;””””””””””””””””””””””””””””te amo”””””””””’;;;;;;;;;;;;;;;;””””;’;’;’;’;’;’;;;;’;;;;;;;;;;;;;;”””””””””””””””””””””””””””””””””””””””’
  kult i vjen inati osht ka i shkrun qito per winx edhe une i urrej triks osht e vertet daqi besoni

 • oj pranver nuk ki nevoj me e ba l.s se e di se ti je ka i shkrun ti shtrig edhe mo mos e bo l.s a u kuptum aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa hhhhhhhaaaaaaahahahahahah gagagagagagagagga.

 • JU

  DUA

  SHUM

 • JU PERSHENDES WINXAVE DHE GJITHA VAJZAT TJERA TE KLASES KATER DHE TE PESTES

  JU DUA SHUM

  JU PERSHENDET FLORA
  NGA LARG

 • E DASHUR FLORA
  KOMENTIN TEND E LEXOVA SHPRESOJ SE DO BEHIM EDHE UNE SI TI
  FLORA AJ KOMENT MA LA SHUM PERSHTYPJE EDHE EMRIN E KENA TE NJEJT PO TI JE SHUM E MIR
  JU DUA SHUM TE GJITHAEDHE TE WINX PO ME SE SHUMTI TY FFFFFFFLLLLLLLLLLLOOOOOOOOORRRRRRRRRRRRRAAAAAAAAAAAAAAA
  DO JEM GJITHNJE SI TI FLORA MAGJIT TYA PO ME LEJN SHUM PESHTYPJE

  JU DUA WINX CLUB
  SHUMMMM NGA ZEMRA JU PERSHENDES SHHHHHHHHHHHHHUUUUUUUUUUUUUUUUUUUMMMMMMMMMMMMMMMMEEEEEEEEEEEEEEEEE
  ME SE SHUMTI E DUA
  FLOREN
  SE KOMENTIN SI TE FLORES NUK MUNDI AS KUSH TA GJEJ ATO FJALET E SAJ

  JU

 • darsi ajsi stormi

  MOS E KEQPERDORNI KETE FAQE………………………………………………..MOS E
  KEQPERDORNI KETE FAQE ………………………………………….

 • flora

  ej une kom thane vetem per vete se jom flora e jo per te tjera si i kishi pa shkru ju se shum m bani pershtypje komenti i flora syla
  qaooooooooooo……………….flora se po e di se je ti winx

 • darsi ajsi stormi

  valla ma te mira triks sa winx
  hihihihihiii
  shka po me vjen keq prej juve sa te prapambetura
  mpuq nga L.S………………………………………………\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\.
  ZEMRAT E MIA TE DASHURA.

 • darsi ajsi stormi

  ej boll bre mos i flliqni winx se asnjana s jeni si ato .
  hehehhheeeeeeeeeeeeeeeeeeehhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhheeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeehhhhhhhhhhhhhhhhune juve s ju du hiq .
  agagagagggaggaggagaggag

 • arlindi

  une jam arlindi ej winx dhe grupi i djemve jam ardhuruesi i juaj ju duaaaaaaaaaaa shummmmmmmmmmmmm por ma se shumti prej winxa-v me pelqen bloom eje ma emira te du shum e prej djemve skay ju du te dyve shum tungi tung tunggggggggggggggggggggggggg

 • flora winx

  flora je nje vajz shummm e zgjuar dhe pse emrin tim jam shum e lumtu qe nje vajz qe me adhuron e ka emrin njesoj si timin ti je e shtrenjta ime te dua
  te pershendet nga larg
  flora winx

 • lejla

  shpresoj qe edhe ti je nje princesh bashk me florianen ju dua
  ju puth nga larg
  lejla

 • ida

  stela une jam ida dhe te dua shummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
  ty por te don edhe dearta shummmmmmmmmmmmmmmmm tyyyyyyyyyy

 • ela

  pershendetja ime shkon tek winx club
  une jam ela qe mua me pelqen shum lejla
  ajo osht nje vajz e mir dhe osht nje princesh

 • ida

  edhe ne te perqafojm
  tyyyyyyy
  shummmmmmmmmmmmmmmm………………………………………………………….

 • ida

  stela une e lexova komentin edhe ne
  te duam shummmmmmmmmmmmmm
  tyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
  une dhe dearta te dojm shummmmmmmmm
  tyyyyyyyyyy……………………………………..

 • lejla

  lola ti je shummm e mire shpresoj qe te jesh si une je nje vajz shummmm e mire te dua
  te puth nga larg
  lejla

 • janin une jam lejla ti je blomi
  dearta dhe aida jan stela
  arjana esht flora
  alta sht tekna
  laura njuza
  ju dua shum te gjith winx

 • i dashur sky une jam lendi
  ti me ke pelqyrur me se shumti
  dhe je ma i miri

 • por ti flora je ma e mira
  dhe ma e bukura nga te gjithaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
  avavavvavvvvvavavavvavavavva……………………………………………….

 • stela

  dearta dhe aida te dashur
  jam shum e lumtur qe me ne fund kam 2 mikesha si ju ju me doni shummm a po jo
  edhe une ju dua shummmm
  ju puth nga larg
  stela

 • ME dashuri flora
  te dua shum flora
  te gjitha vajzat e winxave club
  jeni shum te mira

 • bloom

  ej janin eshte mir te takosh vajza nga gjkova ti qenke nje vajz qe po me doje me gjith zemer edhe une te dua ty shummmmm
  ndersa kto te tjerat vetem ty u kap
  une te dua dhe te gjitha pote pershendetin edhe une e lexova se e kishe pa shkruajtur se ti i do trix une mendova me te vertet por ku e lexova se e shkrove ti mesazhin ton se nuk ke qen janina e vertet u gezova shummm
  tung
  te puth nga larg
  bloomi

 • stela ti per mua je ma e mira
  une te dua shummmmmmmmmmmmmmmmmm
  tyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
  nga aidaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

 • janina

  nina bloom,arjana flora,dearta stela,altamira tecna,laura e sylve muza,laura e tahirve roksi,lejla kurkush se kurkon sjena ka e gjajm
  ju dua winx

 • janina

  lol ruju se edhe ty munen me ta shkrujt po nese shkrujn nemi
  se kl. 7 jon ka na xhelozojn per veq arjans
  edhe mir e ki se kush u met me na kallxu (rilinda)
  agagaga
  edhe ju po e konsideroni veten shum te madh ti lind
  arjana o flora se arjana i ka 13 vjet e ne liber teme shkrun se winx-at jon per deri ne 14 vjet
  mos ju ardht merzi tungi
  lol ruju
  tung

 • janina

  ej kur ta lexoni ne emer temin se une i du trix dine se une nuk jom qajo janin e kur ta shihni ne emer temin se i du winx dine se jom janina e vertet po qaj se u ka shkrun qishtu per mu i dekt nana e baba ha
  se jeni shummm ka me xhelozoni edhe 1 nese e shoh kume u lut nat e dit me i dek nana e baba a nive ti se hala se kom zbulu fajtorin se mo ju ardht merzi une jom blooma hah a rat ne tlig une i du winx sidomos blumin ej ti se je ka shkrun per mu je ka me xhelozon edhe je ka ma ki inati agagaga
  po apet si apet qito nuk i lexojn winx-at
  une e kom adresen e winx ju boj be ne daqi se e kom ne liber
  e juve skom me ju kallxu edhe qat mesazh se kume e shkrujt nq qat adres kan me ma qit ne liber
  edhe une kume ja kallxu vetem arjans florians edhe dearts a rat ne tlidg a
  hahaha

 • ej tana kto commente se i pasi ba bre ju shoqet e mija……………………………………………………………..
  veq njo eksiston midis juve se oshte ka ju shkrun me emra te juve edhe shpresoj se aj se osht ka shkrun ka me pesu shum shtrejt ”””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””dhe nese ka mundesi me e gjete fajtorin ka me e marr vesh shume mire.”””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””.””””””””””,.;;;;;”””””””””””””””./’.///;”””””””””””””””””””””
  alta’,-lola’,-bina’,-arta’,-nina’,-ela’,-jeta”””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””’………..lllllllllllllllll;;;;;;;;;;;;gagagagagagagagagagagagagagagaga
  bluma’ flora ‘tekna’stela’ lela’ musa……………………………….;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;roksi;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;………

 • ajsi darsi dhe stormi LOVE YOU

 • une jam janina mua me pelqejn shummmmmmmmmmmmmmmmmm
  triksat por me se shumti me pelqen ajsi

 • stela ti je ma e mira nder vajzat ne winx club por edhe ato jan te mira por ti je ma e mira

 • ela

  une i du trix ato jon te fuqishme si une

 • nina

  ej kush ka shkrujt se une i du trix vallahi keni me epa veq sa ta mar vesh
  se mu me pelqejn winx

 • ela

  winx
  winx
  winx
  winx

 • mua me pelqen ajsi darsi e starmi winxat kurr

  trixat my profereshen

 • oj janin moj qur po se me dashuri filloja me pershendetja per …………………………………….
  oj florian e pash te gjitha komentet po komenti i RiLiNdEs nuk me pelqej hiq se na ka shajt neve kl v se jena ma te meqem se ato ag
  agagg
  agagaggagagagggggggggggg……………………………………………
  edhe per linden mos ti vjen inat se ne jena shum te vogla ajo asht shum e vogel ahhahahahhaha
  ela~lola~bina~jeta………………………………………………………………………..
  ju dua shum jeni shoqet me te mira per mua ju pershendes te gjithave shoqet e mia te ngushta

  i pershendes edhe WiNx ClUb JaN mA tE mIrAt nE Ks jU nDjEkIm GjItHmOn nE vIzIoN PlUs e TrInG tRiNg
  I loVe WiNx ClUb

 • o moj lind nuk jam une shum e vogel
  Ti Je ShUm e VoGel gagaggagagagagaggaga

 • ju pershendesim

  FLORA VAJZAT E WINX CLUB JU DUA SHUM
  VAJXAT E
  WINXVA

 • ej o ju vajzat e klases v
  qysh kaq te me dha me certana avavavavav
  marre me ju ardhe
  arjan qysh moj edhe ti
  laura ka te drejt se osht e vogel.
  avavavaavavvav
  klasa 5

 • hej oj ti flojran a qysh e pate emrin nisja fol shqiptarqe mos me fol me kultur se ton e dim se je le e je rrit ne fshat lej mo kto sene …. e sa per ata se kishe thon kush me na ttrregu? me na trregu rilinda! Dikush duhet mju msu moj te shkreta….HAJT kisss e kini krejt PRej meje gagagag

 • janina+berti syla

  e dashur flora
  e dashur bloom
  ne ju duam shummme
  sepse jeni te fuqishme
  shummmm
  ju jeni te forta
  me plot magji
  ti bloom ke zjarrin e dragoit dhe je e fuqishme vendi yt domino eshte shum i bukur edhe piksi yt dhe lepuri yt luketa dhe kiko jane shummm te embel
  ne ju duam shummmme

  flora ti ke magjin e natyres shum te bukur
  motren tende e ke shummmm te embel
  ti je nje vajz shum e bukur dhe e jashtezakonshme
  ne ju duam shumme

  ne jemi janina dhe berti qe ju duam shummmme
  tung
  ju perqafojme nga larg janina dhe berti

  ne jemi janina dhe berti

 • floriana salihi

  oj janin kto vajzat e klases 7 po na xhelozojn shuumm a sidomos ………………………
  tung tung lola+bina+jeta+nina

 • floriana salihi

  RiLiNd kEt FiLm ViZaTiMoR e ShIqOjNE aTa tE ciLeT e PrEfErOJnE po Ti nE nA treGOvE dHe Na gEzOve ShUmm TEj mAsE OJ jAnIN pAsHikO kuSh na Ka mBeTur Te nA tReGoJ Rilinda HEHEHHEHEHEHEHEEHEHHEHEHEHEHEHEH

 • tahir syla

  i shtrenjti im sky
  sky ti je shume i fort dhe i bukur
  donmethene ti je nje sherbetor i brendonit
  edhe prap se prap ti me pelqen shumme
  nuk do te thot se te tjeret nuk jan te mire te gjith jane po ti me pelqen shummmmmme
  je nje luftetar i jashtezakonshem
  atehere ketu erdhi radha qe ta perfundoj
  letren
  puthi de gjith djemt per mua
  dhe une ty te perqafoj
  tung
  te dua shummm
  dhe para se ta mbylli letren ti do ta shikosh driten qe e ke than ne episotin e kaluar tung

 • valla bash pajtona me liden edhe pse jom e vogel po e kuptoj se kto qikat e kl.v jon ka merren me sene palidhje po prapseprap ktyre ju pelqejn ..

 • oo juuuu qikat e Kl.V qysh moj merri hala me cerrtana tash jeni rrit ne kl. te pest jeni moj….Ani arjana kukuku hala me mend te thmive ….kuku arjan qka kom met bo veq sa te shohhh..???

 • po a mevjen mir praa ………floriana per comentin ton

 • floriana salihi

  ej i pash komentet e kreit juve oj altamir mua me pelqejn te gjithe winx hehehhehe

 • mua me pelqen muza shum dh te gjitha vajzat e tjera ju dua shum veqanerisht musen ju me falet gjith lumturin e bote qe kur ju njoha juve une jam perpjekur qe ta imitoj musen edhe nje here une ju shikoj ne tv time jeni shume te bukura shpresoj qe te me ktheni nje pergjigjje e gjitha vajzat tung

 • mua me pelqen shume musa une jame 8 vjeq mor jam e vogel shume por do jem prap musa i pershendes e gjitha vajzat une jam nga gjakova dhe kemi fermuar nje grup nje puq per vajza tung tung jam laura .

 • ju pershendes te gjitha vajzave winx club edhe per mua eshte kenaqesi tju njoh juve winx edhe shoqet e mija ju them qe me kan pelqyer comments e juaja .winx une tani po ju shoh ne tv time.une jam 10 vjrq dhe jam ne gjakov dhe luaj rolin e teknas une i perngjaj shume teknes dhe jame perpjekur qe te permbushe nje albume me foto te juaja.une jam altamira dhe me pelqeni teper shume.ne momentin qe mora lajmin qe disa vajza jane ne nje grupe shume i mire nuk dija se cila vajze ta zgjedhja por te gjitha vajzat me thane qe i perngjaje Teknes.ju pershendes shume dhe tekna mi perqafo vajzat aty afer.tung tung.shpresoj qe ta lexoni dhe te me ktheni disa pergjigjje jeni te mrekullueshme te gjitha tung tung te gjitha.

 • avavvavava far comente bre ju shoqet e mia…. qaq shum po ju pelqejn aaaaaa mu me pelqen tecna valla e tona kokem kunder njona tjetres….LOVE YOU TECNA

 • floriana salihi

  I called Floriana Salihi
  with
  I like this particular cartoon Bloom
  Bloom I want to win I always keep many pictures winx and will save them all my life i keep as a memento of childhood Love Bloom and greet all the winx

 • janina syla

  bloom a po te kujtohem jam prap janina syla
  te dua
  shummmm
  edhe ne enderr te shoh dhe mendoj cdo dit per ty dhe them pse bloomi mund te jet e bukur dh e jashtezakonshme
  ajo qe eshte deshira ime me e madhe eshte te perngjaj ty bloom
  you are beaudyful i love you and you are angeeeeeeel
  shpresoj qe nje dit te takohemi dhe ajo dit te jet shummmmm shpejt
  per kete qe jau shkronava ju lutem ma shkruaj nje mesazh dhe ai te jet nga ty bloom te lutem te lutem te lutem tung te perqafoj shummmmmm

 • arjana

  Une quhem ARJANA SYLA jam 13 vjeqare une jam adhuruese e winx club.
  une i shikoj winx dhe jane te preferuarat e mia ,une kam disa fotografi te winx club
  Une e adhuroj floren e cila esht e jashtzakonshme te cilen e dua me gjith zemer
  dhe prandaj perpiqem shum qe te behem si flora.
  FLORA I LOVE YOU BECAUSE YOU ARE SWEET ANGEL.
  ne jemi shtat shoqe dhe te gjitha jemi winx club, dhe askush nuk mund te na mund sepse winx jane shum te fuqishme dhe e mposhtin qdo shtrig siq jane ajsi,stormi dhe darsi.
  ju pershendes shum winx .ICELIBEDICHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHWINX CLUB. TE DUA FLORA
  TE DUA BLOOM
  TE DUA STELA
  TE DUA MUSA
  TE DUA TECNA
  TE DUA AISHA

 • dearta syla

  me dashuri dearta
  une quhem dearta syla jam 10 vjeqare nga gjakova i pelqej winxat shum por me se shumti stelen e cila per mua eshte nje njeri te cilen e dua shume.
  ti me rolin qe e ke une jam shum e lumtur mesa e di une ti bloomen e ke shoqe me te ngusht edhe une janinen e cila mban rolin e bloomit shpresoj qe ky mesazh te vi ne librin e juaj te ri une te dua shum une po mundohem qe ti gjej rrobat e juaja por askund nuk i gjej nese dini me tregoni ne librin e juaj te ri.
  une ju dua shum juve sidomos ty stela une jam njera nder adhurueset e juaja.
  une kam shum libra te juaja dhe patjeter edhe librin tuaj te ri do ta blej une kam edh gjera te tjera me winxat.
  une do tju dua gjith nje dhe nuk do tju harroj kurr kurr kurr.une askend nuk e le te behet stela une per wrinksa qe i adhuroj shum gjith nje do te shkruaj nga nje mesazh te bukur sepse i meritoni une ju uroj te vazhdoni keshtu dhe shpresoj qe ky mesazh te arrij te ju dhe te ju pelqej kaloni dit te mbar dhe te kendshme mpuqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqq ju dua pa masssssssssssssssssssssssss kissssssss ju njoha pa dashje ju njoha pa qellim a te dit qe ju pash hyt thell ne shpirtin tim kjo ju perket juve winxa te dashur por me se shumti steles time te dhashur

 • floriana salihi

  une quhem floriana salihi jam 10 vjeqare
  my favorite is blooma
  kete mesazh qe tani do e shkruaj ju lutem qe ne librin e ardhshem te ma vini edhe mua une e dua shume bloomen dhe jam duke u munduar shume qe ajo gjithnje te jete e forte ndaj te keqinjeve une e percjell ate c do dit dhe kur te rritem do e kujtoj perher ju dua shuuuuuuume shpresoj se edhe ju mua

 • floriana salihi

  une quhem floriana salihi jam 10 vjecare
  mua me pelqen shum blooma shume eshte e bukur po
  te ishte
  e
  vertet me gjithe qejf do e perqafoja une mbaj ne kujtime winxat kame deshire qe nje dite ta botoje nje liber te titulluar ”winx”shpresoj qe ate do e lexojne te gjithe une ju dua shume dhe ju pershendes dhe ju them qe ne librin e ardhshem qe do e beni ma vini ju lutem kete mesazh ju dua shume

 • janina syla

  me dashuri janina
  une quhem janina syla jam nga gjakova jam 11 vjeqare
  mua me pelqejne shummm winx club dhe i percjelli ne wizion plus
  duke i ndjekur ju winx te dashura une kam arritur me shume suksese ne cdo gje
  ne kemi formuar nje klub te winx jemi shtat shoqe te ngushta te gjitha i kemi prer floket si ju winx ndersa une si bloomi ajo eshte vajza me e bukur dhe e sjellshme po mendoj se ajo e ka shoqe me te ngusht stelen edhe une shoqen time qe e adhuron stelen dhe mban emrin e saj e kam shoqen me te ngushten
  ndersa une e dua bloomin me gjith zemer por une kam mbushur shummm kofera me foto dhe libra te winx club
  ndersa mami dhe babi gjithmon me blejne gjera me winx sidomos me bloomin une jam munduar aq shummm te behem si ajo ndersa ajsit stormit dhe darsit mos u mundoni kot te lodhni magji sepse une besoj se bloomi mund vetem ti mbyt te tria ato shtriga te keqija trix
  bloom une po lypi rrobat e tua ne ichantix po nuk i gjej dot nese mund te me ndihmoni mund te me tregoni nga posta ju lutem shummm
  bloom dua disa fjal te kendshme per ty per mua pershendeti gjitha winx dhe dafnin dhe shpresoj ti gjesh prinderit e tu sa me shpejt shpresoj qe te mos merzitesh
  ju lutem ne librin e ardhshem qe do ta beni ta vini ket mesazh ne ate liber ju lutem dhe mese shumti bloomit tim te dashur
  bloom ti je ardhuruesja ime kur te pash per her te par ty mu duke e jashtzakonshme shpresoj qe te pelqej ky mesazh me dashuri dhe rrespekt te madh janina per bloomin
  te perqafoj shummmmmmmmmm
  kalofshi dita te mira
  tung
  mpuq

 • Lucky

  Can’t load .mts (AVCHD) file, which is a common HD video camera file format. Causes error and WinX DVD Author crashs.
  Will try DVD Flick.

  Update:
  DVD Flick worked with .mts (AVCHD) files. When you go to open a file they won’t come up as a suppoerted file, but select “all file types” and then you can load your .MTS file and everything works after that.

 • rimacx

  It adds the winx dvd author watermark to the DVD menu

 • Hamza

  Great news, thanks ashraf.

 • Ritchie

  Thanks a lot for the info. Nice little tool.
  By the way: WinX DVD Ripper Platinum can still be downloaded, the serial still works.

 • Mike

  Many thanks for the version info.!

 • The version given away here is 5.9. I noticed it now recognizes my SATA DVD recorder which it did not before so that is an improvement over 5.5.

 • @Mike: @Mike: version is 5.9

 • Ted Browne

  @ASHRAF: Did they ever fix the bugs you mentioned in your review?

 • janet

  @Bas:

  Once you have already decided to give it away for 99 cents, it’s not much of a jump to give it for free….:-)….Also, I assume the original decision was made for planned reasons = to bring in a certain number of new users. If that goal was not being reached, the move to ‘for free’ would still be in keeping with the original goal. I think this scenario is much more likely than the suggestion of deliberately screwing a bunch of new users for a few ‘pennies’…:-)….

 • The green Wizard

  Whooo! what a sale! 100 USD total sale do not pay the cost of the programmer to prepare the web page. So if they did not make gain on it, better giving it, and they have no responsibility if the program has a bug. No problem with it, price are changing every day as the offer and demand change.

 • Mike

  Does anyone know the version number for this version of the software?

 • don

  @freezing cold:

  Check the system requirements for the software against the system you are trying to run it on. Alaso check supporting software and/or drivers that need to be updated. Just because it doesn’t work on your system does not make it useless software.

 • freezing cold

  this software doesn’t work, it freezes at the splash screen. I’ve installed and uninstalled two times and both does the same thing. Splash screen….freeze….nothing else. Useless software.

 • Bas

  @janet: I know, it is possible, although I don’t think so. You don’t decide to give away a product worth $50 for free, in just 5 days. But maybe they did, and as we just don’t know, I’m not very negative to them. I am not like ‘these are really bad guys’ or so, it’s just ‘if it is true, then I don’t like that move’. And I forget it and continue to use their products happily…

 • janet

  Hey guys–they could have decided to give it out for free AFTER they saw they did not get enough response from the 99 cent deal…..We have absolutely no grounds whatsoever for assuming that: “just before making it free, they wanted to get some extra money.”!!!! Why assume the worst….:-)….?

 • Bas

  @MikeR: I agree, people who bought it wanted to pay for it, so no problem there. My problem is the idea behind it: ‘we are going to make it free, but before that, let’s give them the idea of a very unique sale (98% is quite unique) so that we still can get some money of it’. It just doesn’t feel right.

  Not that I don’t like their products, especially DVD Ripper Platinum is a great product, and I will continue to use their products.

 • MikeR

  @Bas: I don’t see anything to not like? I wasn’t aware of the developer’s offer but unless it said something along the lines of ‘buy now, it’ll never be cheaper’ then no harm done. And a nominal “loss” of, er, less than a dollar isn’t astronomic (whereas those who “lost” $49 might have something to grumble about.)

  Software isn’t any different to anything else. A house is only worth what someone is prepared to pay for it. Ditto, software. Migrating an app from payware to freeware can be fraught with difficulties though as the risk of alienating an existing user base can have a knock-on effect on sales of other payware in a developer’s portfolio: people lose faith in one product, so that lack of faith spreads to other products. I don’t know what WinX’s situation is here but presumably it’s decided the DVD authoring market is so over-subscribed it might as well forget trying to sell its app and instead build a freeware customer base that can be tapped into for sales of payware.

 • Bas

  A few days ago WinX DVD Author was featured on softbuy, for $0.99 instead of the normal price of $49.95. 103 bought it, so that’s just over $100.
  So just before making it free, they wanted to get some extra money. I don’t like this…

 • Tortuga

  Dear Ash :D

  Thanks for the info.

  Hope all is well. We miss you!!

  Peace